Szkolenia informatyczne

FORCA posiada wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować usługi szkoleniowe świadczone przez trenerów nie tylko posiadających niezbędne certyfikaty, ale również mających długoletnią praktykę w realizacji wielu projektów.

Jeśli poszukujecie Państwo narzędzi do podniesienia efektywności i kompetencji Państwa pracowników – FORCA jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
Posiadamy doświadczenie i bardzo dobre referencje w prowadzeniu szkoleń dla firm.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Kurs Cisco CCNA
Pozwala zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu sieci komputerowych oraz przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie Cisco Certified Network Associate (CCNA).

Kurs Cisco CCNA Security
Pozwala zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych oraz przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie Cisco IOS Network Security (IINS).

Kurs NDG Linux Essentials
Pozwala zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu administracji systemem Linux oraz przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie Linux Server Professional Certification (LPIC-1)

Kurs FortiGate Security Level 1
Pozwala zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych z wykorzystaniem urządzeń FortiGate oraz przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie Fortinet Certified Network Security Administrator (FCNSA).

Kurs FortiGate Security Level 2
Pozwala zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych z wykorzystaniem urządzeń FortiGate oraz przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie Fortinet Certified Network Security Professional (FCNSP).

Kurs Network Administrator
Pozwala zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania sieciami komputerowymi zbudowanymi w oparciu o urządzenia firm: CISCO, Fortinet i Juniper i systemy operacyjne Linux.