O nas

Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz poświęcony czas. Poniżej przedstawiamy informacje, które pozwolą lepiej poznać naszą firmę.

  • Firma FORCA została założona w roku 2007.
  • Przez ponad dziesięć lat naszej działalności z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki projektów informatycznych, zdobywając przy tym cenną wiedzę i doświadczenie.
  • Ponad 80% klientów współpracuje z nami dłużej niż trzy lata, ceniąc sobie wzajemne zaufanie i wspólnie wypracowane standardy pracy.
  • Z naszymi kluczowymi specjalistami współpracujemy nieprzerwanie od ponad pięciu lat, co przekłada się na jakość i stabilność świadczonych przez nas usług.
  • Nasz zakres kompetencji nie ogranicza się wyłącznie do obsługi informatycznej. Realizujemy również projekty doradcze, analityczne, programistyczne i szkoleniowe, dzięki czemu jesteśmy wartościowym partnerem merytorycznym w wielu dodatkowych inicjatywach biznesowych naszych klientów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie zorganizujemy spotkanie, na którym w szczegółach przedstawimy i omówimy naszą propozycję. Jednocześnie mamy nadzieję, że przygotowana oferta zyska Państwa zainteresowanie i będzie stanowić pierwszy krok do dalszej, obustronnie korzystnej współpracy.